Bahçe Kapıları

  

FERFORJE BAHÇE KAPILARI HAKKINDA

 

Bahçe Kapıları Yıllardır pek çok alanda demir hammaddesi kullanıldı. Bu alanlar bu madde eşliğinde çok daha sağlam şekillere dönüştürüldü. Ferforje bahçe kapılarının modellerinde de  hammadde olarak demir kullanılır. Demir içerisindeki alaşımı sayesinde son derece sağlam ve uzun ömürlü olarak kullanım sağlamaktadır. Ferforje için sadece demir yeterli değildir elbette. Ferforje demirin ısıyla birlikte şekillendirilmesi sanatıdır. Ferforje sanatındaki en önemli nokta üretim aşamasındaki el işçiliğinin kaliteli olmasıdır.  Bu da ancak tecrübe gerektiren bir noktadır. Bir ikinci noktaysa kullanılan ekipman ve teknolojidir. Dolayısıyla tesisleri ve çalışanları müşteriler göremese de aslında en önemli nokta bunlardır. Siz değerli okuyucu ve müşterilerimize tavsiyemiz, bahçe kapıları siparişlerinizi vermeden önce işinizi vermeyi düşündüğünüz firmanın tesislerine gidip işimizi yapabilirler mi düşüncesiyle bi bakıp keşif yapmanızdır.

 

İŞLEMELİ BAHÇE KAPISI MODELLERİ

 

Bahçe Giriş Kapıları,Giriş Bahçe Kapıları,Raylı Bahçe Kapısı 

 

Firmamız çeyrek asırdır bu alanda hizmet veren bünyesinde 90 kişiye yakın bir ekiple çalışan köklü bir ferforje firmasıdır. Ferforje bahçe kapı modelleri hakkında envai çeşit ürün seçeneğiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Aklınıza gelebilecek tüm bahçe kapısı modellerini tecrübeli ekibimizle tam istediğiniz gibi üretir ve zamanında gelip montajını gerçeklştiririz.  Sizlerin yapması gereken sadece seçeceğiniz model hakkında bir karara varıp bunun hakkında mimarlarımıza bilgi vermenizdir. Örneğin kataloglarımızda olan modellere baktınız incelediniz.

 

BAHÇE GİRİŞ KAPILARI

 

 Bahçe giriş Kapıları,Bahçe giriş Kapısı,Demir Bahçe Kapısı,Demir Bahçe Kapıları

 

Ve bu modellerden birinin bir ayrıntısı beğendiniz ve evinize uyumlu buldunuz bir başka modelimizinde bir başka ayrıntısından etkilendiniz. Bunları bir modelde sentezleyebilirmisiniz diye mimarlarımıza danışabilirsiniz. Mimarlarımız sizin istekleriniz doğrultusunda ve bahçe kapınızın elverdiği ölçüler doğrultusunda bir otoket çalışması hazırlar. Bu çalışmayı hazırladıklarında sizleri şubemize davet ederler yapılan otoket çalışmasına sizlerde onay verirseniz çizim imalat aşamasına gönderilir ve size özel sizn tasarımınız ve hayal gücünüz olan bahçe kapısı modeli imalat için usta ellere teslim edilir.

  

FERFORJE BAHÇE KAPILARINDA MODEL SEÇENEKLERİ

 

Ferforje bahçe kapısı modelleri noktasında oldukça geniş bir ürün kataloğumuz vardır. Örneğin yukarıdaki iki bahçe kapısı örneğini inceleyelim. Birinci fotoğraftaki bahçe kapısı çift kanatlı bahçe kapısı dediğimiz bir modeldir. Bu modelde desen simetrik olarak iki kanada da yayılır. Bu kapılar alanın müsait olduğu geniş bahçe kapılarında kullanılabilir. Bu kapılardan geniş olmaları hasebiyle araç girişide yapılabilir. aşağısındaki diğer kapı ise sürgülü bir kapı modelidir. Bu kapı modeli bahçenin içeriye doğru dar olduğu alanlarda yer tasarrufu noktasında kullanılabilir. Yin aaynı zamanda araç girişi yapılabilecek genişliktedir.  Her iki kapı çeşidimiz de otatik olarak tasarlanabilir.

Bu modellerimiz dışında aşağıda fotoğraflarını paylaştığımız daha minimal kapılarda vardır. Bu modeller daha çok küçük bahçeler için kullanılır. Tepeleri kubbe biçiminde ya da düz biçimde olabilir. Model detayları sizlerin istek ve beğenilerine göre şekillendirilebilir. Küçük ferforje bahçe kapılarından sonra birde  ferforje bahçe kapıları modellerine değinelim. Yine bu kapı modelimizin de fotoğrafını küçük bahçe kapı modelimizin akabinde yazımızın altında görebilirsiniz. İhtişamlı bahçe kapıları genellikle özel tasarım bahçe kapılarında görülür. Enine ve boyuna büyük metrajlarda çalışılan bu kapılarda altın yaldızlı renkler çokça kullanılır. 

 

SİYAH BAHÇE GİRİŞ KAPILARI

 

Bahçe Kapısı Modelleri,Bahçe Kapı Modelleri 

   

 FERFORJE BAHÇE KAPILARINDA FİYATLAR

Ferfofje bahçe kapı fiyatlarına tesiri olan bir çok değişken vardır. Örneğin Yukarıda görmüş olduğunuz ferforje bahçe kapılarıyla, küçük  ferforje bahçe kapılarının fiyatları takdir edersiniz ki aynı olmayacaktır. Çünkü bu iki model için de farklı miktarda demir kullanılmış, farklımiktarda zaman ayrılarak işçiliği yapılmıtır. Kullanılna desenlerden boyasına kadar değişkenlik gösteren farklı bahçe kapısı modelleri arasında fiyat olarak ta farklılıkm olacaktır. Daha fazla işlemeli daha büyük ebattaki kapılar diğer standart kapı modellerine nisbeten ücret olarak daha maliyetli olacaktır.

 

MODERN BİNA BAHÇE KAPISI ÇEŞİTLERİ

 

işlemeli demir bahçe kapısı, bahçe kapıları modelleri

 

GÖSTERİŞLİ VİLLA BAHÇE KAPILARI

 

Bahçe Kapıları - Bahçe Kapısı Modelleri - Giriş bahçe Kapıları - Giriş Bahçe  Kapısı - Ferforje Bahçe Kapıları - Ferforje Bahçe Kapısı Modelleri

  

AŞAĞIDAKİ VİDEODA EN GÜZEL BAHÇE KAPILARI MIZDAN BİR SEÇKİ HAZIRLADIK. DİLERSENİZ FİKİR OLMASI İÇİN İZLEYEBİLİRSİNİZ 

  

0,