Duvar Korkulukları

Çeşitleri ile birlikte ferforje duvar korkulukları

Duvar Korkulukları çeştileri ile ayrılmaktadır. Ferforje yapı ile oluşturulmuş korkuluk modelleri incelemeniz adına oluşturduğumuz modellerimizden dilediğinizi seçebileceğiniz gibi modelleri ile fark yaratan bu ürünleri günlük hayatınızın bir parçası olarak kullanacağınızı aklınızdan çıkarmamanızı öneriyoruz.

İmalatımızda renklendirilmekte olan ferforje duvar korkuluğu ürün bazında yılları aşkın süredir farklı ve güncel modelleri kullandığımız firmamızın özel imalatları arasında yer almaktadırlar. Yapısında son derece farklı ve ayrıcalıklı örnekler de yer etmektedir. Tarifi bol binlerce ürün de yanında çeşitlilik göstermeye devam ediyor. Yılların vermiş olduğu sistemin de getirisi ile ferforjeyi aşınmaz ve paslanmaz özellikler ile donatarak herkesin kullanımına uygun hale getirdik. Bu da kesinlikle güncellenmekte olan yapılarınız için cazip koşullar sunacaktır.

 

 BAHÇE DUVAR KORKULUĞU - DEMİR DUVAR KORKULUKLARI 2022

 

Tasarımı ile modern ferforje duvar korkulukları

Modeller tam anlamı ile modern ve günümüz teknolojisine göre üst düzey yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Sayısız çeşit arasında binlercesi adına fark bulunan ve fark yaratan başkalaşmış çeşitleri her alanda kullanıma son derece uygun olmaktadır. Sizlerin de bildiği üzere uygulaması adına gerçekleştirilen bu ürünler sadece atölye ve benzeri alanlar üzerinde yapılandırılmalıdır. Hal böyle iken ferforje aktif olarak çeşitleri adına uygun fiyatları da müşterilerimiz düşünelerek oluşturulur.

Sizler için tasarımı oluşturan ustalarımızın el emeği göz nuru modeller için kesinlikle yıpranmaz ve en az 90 yıl kullanımı söz konusu diyebiliriz. Aynı zaman da bozulmadan tarihi bir unsur olarak torunlarınıza kadar aktrabilirsiniz. 

Osmanlı ferforje duvar korkulukları

Motif ve desen olarak seçilme sebebi o dönemlerde mimari üzerinde etkisinin gözle görülür seviyede fazla olmas ile ilgiliydi. Bu sebeple ferforje duvar korkulukları tarihe karışacak ve sanat olarak taşınacak ölçüde olmasının sebebi kökeni eski Türk toplumuna dayanmasıdır.

Bunun yanı sıra hal böyle iken mutlaka sizler de eski motifler ile yeniyi harmanlayarak yenilikçi tarz bir kaç örnek oluşturabilirsiniz.

 

FERFORJE DUVAR KORKULUĞU ÜRÜN VİDEOMUZ 

 

 

SİZ DE DAHA FAZLA ÜRÜN İNCELEME VE TANITMA VİDEOMUZA ERİŞMEK İSTERSENİZ LÜTFEN DUVAR KORKULUKLARI `NA TIKLAYINIZ

0,