Ferforje Salıncak

Ferforje salıncak modeli ferforje ürünler kategorisinde sık tercih edilen bir aksesuardır. Özellikle bahçeli evlerde, havuz kenarlarında, çatı ve balkon verandalarında sıklıkla karşılaştığımız ferforjeden salıncak, yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında. Çocukların da bayılacağı bu dökme demir ürünü, sadece çocukların değil büyüklerinde yüzünü güldürecek şekilde tasarlanmıştır. Ergonomik yapısı ve yüksek kalitesi sayesinde uzun müddetlerce bu salıncaktan kalkmak istemeyeceksiniz. Çocukların güven içinde oynayacağı bu ferforje ürün, dökme demirin gücüyle de yamulmaz, yıkılmaz şekilde tasarlanmıştır. Yüksek miktardaki ağırlıkları bile sağlamlığından ödün vermeden taşıyabilen ferforjeden salıncak ürünleri, nesilden nesillere aktarılacak bir sanat eseri desek sanırım abartmış olmayız. Zira Köksal Ferforje farkı ile üretilmiş tüm ürünler, kişiye ve kişinin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanabilmektedir. Alanında başarılı tasarımcıların estetik ve işlevselliği birleştirdiği demir ferforje salıncakları eşi benzeri bir başkasında bulunmayan bir başarı ürünüdür.

Ferforje Salıncak Model ve Fiyatları

Ferforje salıncak ürünlerinin fiyatı, kullanılan malzeme, bu malzemenin miktarı ve gösterilen ince işçilikle doğru orantılı olarak artıp düşebilmektedir. İnce işçilik isteyen özel tasarım salıncaklar, standart salıncaklara göre daha çok uğraş ve emek gerektirdiği için daha yüksek fiyatlı olacaktır.

Verdiğiniz paraya değecek güzellikteki bu demirden salıncaklarla siz de evinizin kapılarını demir sanatına açabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden paylaşmış olduğumuz telefon numaramızı arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

0,